SIA "D99" nodarbojas ar būvmateriālu vairumtirdzniecību. Viena no pamatnozarēm ir pilna fasāžu apdares un siltināšanas materiālu komplektācija. Mēs aktīvi strādājam Latvijas tirgū no 2005. gada un uz doto brīdi esam dinamiski augoša kompānija.

SIA „D99” ir lielu ražotāju – CERESIT, WEBER, CAPAROL,  THOMSIT un EJOT oficiālais pārstāvis Latvijā, kā arī piedāvā citu ražotāju produkciju.

 Mūsu kompānijas mērķis ir piedāvājam pircējam maksimāli plāšu celtniecības materiālu sortimentu, apmierināt klientu pieprasījumu, piedāvāt tieši to produktu, kurā viņš dotajā brīdī ir visvairāk ieinteresēts.


 

Mūsu klientiem mēs piedāvājam:

  • elastīgu atlaižu un apmaksas sistēmu.
  • individuālo pieeju katram klientam.
  • visizdevīgākie sadarbības nosacījumi materiālu piegādē Rīgā, Rīgas rajonā, kā arī visā Latvijā.

 SIA "D99" speciālisti ir apmācīti, viņiem ir liela darba pieredze ar CERESIT, MAXIT, CAPAROL, THOMSIT, EJOT, kā arī ar citu ražotāju materiāliem. Uz visu piedāvāto produkciju ir atbilstības sertifikāi.

Mēs regulāri rīkojam seminārus mūsu klientiem, pieaicinot attiecīgās nozares vadošos speciālistus, iepazīštinām ar jaunām tehnoloģijām, demonstrējam mūsu materiālu priekšrocības, un rādam kā to pielietot.

Nepieciešamības gadījumā kompānijas menedžeri vienmēr ir gatavi atbraukt uz objektu un sniegt kvalificētu konsultāciju, kā arī visīsākajos termiņos sniegt nepieciešamo tehnisko informāciju.© 2008 SIA "D99".    Visas tiesības aizsargātas.    Izstrādāts: Oranges