Partneri

Henkel- vācu koncerns ieņem vadošo pozīciju pasaulē pateicoties inovācijām, zīmoliem un tehnoloģijām trīs biznesa jomās: Adhesive Technologies (līmes un tehnoloģijas), Beauty Care (skaistumkopšana), Laundry & Home Care (tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi).

Saint-Gobain ir pasaules līderis ērtu telpu radīšanā dzīvošanai, strādāšanai un atpūtai. Tas ir iekļauts pasaules 100 lielāko rūpniecības korporāciju skaitā. Uzņēmums izstrādā inovatīvus risinājumus celtniecībai, renovācijai, rūpniecībai un transportam.

DAW Group- trešais lielākai krāsu ražotājs Eiropā un gadu desmitiem ir tirgus līderi Vācijā, Austrijā un Turcijā. DAW Grupa ir mājvieta daudziem lojāliem, uzticamiem un ražotspējīgiem zīmoliem. Kompānija ir inovāciju virzītājspēks pārklājuma materiālos, siltumizolācijā un ēku aizsardzībā.

Tikkurila ir vadošais dekoratīvo krāsu un laku ražotājs Somijā, Zviedrijā un Krievijā. Vairāk nekā 155 gadus Tikkurila ir radījis ērtus, videi draudzīgus un inovatīvus risinājumus . Tikkurila augstas kvalitātes produkti un plašs sniegto pakalpojumu klāsts garantē patērētājam labāko izvēli tirgū

Uzņēmums Knauf starptautiski atzīts, ar iniciatīvu apveltīts būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs, viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā.

ROCKWOOL ir pasaules līderis akmens vates risinājumu jomā. ROCKWOOL produkti ir paredzēti visu veidu ēku un konstrukciju būvkonstrukcijām, kā arī kuģu būvei, rūpniecības iekārtām, cauruļvadiem un gaisa vadiem.

Tirdzniecības zīmols Bauroc simbolizē plašu būvmateriālu sortimentu no akmens materiāla - gāzbetons, kas atradīs pielietojumu visā būvniecības jomā.

BalexMetal sendvičpaneļu, jumta un sienu segumu profilu, siltumizolācijas risinājumu, konstruktīvo profilu, jumta noteksistēmu un strukturālo lokšņu metāla izstrādājumu ražotājs.

Somijas kompānija ar daudzgadīgo pieredzi, viena no vadošajiem plastmasas siltumizolācijas materiālu ražotājiem.